RSS Submit

Foto & Video

Augstās veiktspējas D-SLR kamera Nikon D5100 ir paredzēta radošām izpausmēm un, izmantojot šo kameru, varēsiet uzņemt nekustīgus attēlus un video, kas nelīdzināsies citiem.

Video

Telefoni

Nokia C7 - slaiks dizains, kurā izmantots pulēts nerūsošais tērauds un stikls. Saņemiet tiešsaistes atjauninājumus no Facebook un Twitter tieši sākuma ekrānā. Atskaņojiet mūziku skaļi!

Lasīt vairāk

Televizori

Beidzot ir televizors, kas piedāvā attēlu, pārsniedzot ierastās realitātes robežu – to var ne tikai ieraudzīt, bet arī sajust. Tieši tāds ir Samsung LED C8000

Lasīt vairāk

Datortehnika

Apple iMac MC508B/A darbojas pilnībā bez vadiem. Nepiesiets un nesavandīts. Pilnīga nirvāna uz darba galda. Apgādāts ar lieliskām programmām. Un Mac App Store.

Lasīt vairāk

Pl. karšu printeri

Fargo DTC4000 radīts darbam birojos, mācību iestādēs un administrācijas iestēdēs, kur nepieciešama ērta, universāla, profesionāla, droša sistēma karšu apdrukai un kodēšanai.

Lasīt vairāk

Pasūtījumu veikšana un piegāde

Preču pasūtīšana ir vienkārša un ērta. Zvaniet pa tālruni 26327682, sūtiet preču sarakstu un savu kontaktinformāciju uz mūsu faksu 67788099 vai e-pastu: info@artasparks.lv un mūsu menedžeri pieņems pasūtījumu.

Visas cenas norādītas ar 22% PVN.

Piegādes izmaksas ir no Ls 6,00. Prazīzas piegādes izmaksas, kas atkarīgas no preces un piegādes vietas, tiek precizētas pasūtījuma apstrādes gaitā.

Lasīt vairāk